استقرار بیمارستان سیار ۵۰ تختخوابی در مرز باشماق مریوان

در راستای ارائه خدمات درمانی به زائرین اربعین حسینی، بیمارستان پیشرفته سیار ۵۰ تختخوابی شهید ماموستا محمد شیخ‌الاسلام در مرز باشماق استقرار یافت.

استقرار بیمارستان سیار ۵۰ تختخوابی در مرز باشماق مریوان

مصطفی فرامرزی سرپرست بیمارستان سیار شهید ماموستا محمد شیخ‌الاسلام در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مریوان اظهار داشت: بیمارستان پیشرفته سیار ۵۰ تختخوابی برای ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات ممکن به زوار اربعین حسینی با برخورداری از تجهیزات و امکانات لازم مستقر است. وی افزود: این بیمارستان دارای تجهیزات پیشرفته بوده و با بهره‌مندی از پرسنل مجرب درمانی از قبیل پزشکان، پرستاران و دیگر کادر آماده ارائه خدمات با کیفیت به زائرین است. سرپرست بیمارستان سیار شهید ماموستا محمد شیخ‌الاسلام گفت: این مرکز درمانی تا بازگشت کامل زائران در مرز باشماق مریوان دایر و به ارائه خدمات سلامت خواهد پرداخت.

بیمارستان 50 تختخوابی سیار شهید ماموستا محمد شیخ الاسلام برای ارائه خدمات رایگان به زوار در مرز باشماق مریوان برپا شده و شامل بخش‌های اورژانس، دندانپزشکی، زنان و زایمان، داروخانه، اتاق عمل و موارد دیگر بوده و تمام خدمات به‌طور رایگان انجام می‌شود. گفتنی است، امسال برای دومین سال مرز بین‌المللی باشماق مریوان به عنوان مسیر تردد زائران اربعین انتخاب شده است. انتهای پیام/2330/74

دیدگاهتان را بنویسید