بزرگترین کشورهای نظامی حاضر به رویارویی با ایران نیستند

مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا با بیان اینکه ایران اسلامی به جایی رسیده است که بزرگترین کشورهای نظامی حاضر به رویارویی نظامی با ایران نیستند، گفت: چون توان و قدرت موشکی و سیستم دفاعی ایران را می‌دانند که اگر بخواهند اقدامی کنند، هستی خود را از دست می‌دهند‌.

بزرگترین کشورهای نظامی حاضر به رویارویی با ایران نیستند

به گزارش نشر پورتال از شهرستان ساری، به همت سازمان بسیج طلاب سپاه کربلا، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و همچنین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان و با محوریت دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا، اردوی راهیان نور خانوادگی طلاب و روحانیون استان مازندران به مناطق عملیاتی غرب کشور از امروز آغاز شد. در این اردو، مبلغان دینی استان علاوه بر بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در غرب کشور، از دستاوردهای صنعت موشکی نیروی هوا فضای سپاه پاسداران دیدن کردند و از نزدیک با پیشرفت‌های علمی در این حوزه بیشتر آشنا شدند.

حجت‌الاسلام جعفر رعایتی مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا در حاشیه این برنامه در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک ایام عید غدیر با اشاره به برگزاری اردوهای مختلف خانوادگی برای بسیجیان از جمله اردوی راهیان نور،گفت: در طی یکی دو سال اخیر برنامه‌های مختلفی در راستای جهاد تبیین صورت گرفته که یکی از آن‌ها اردوی راهیان پیشرفت و دیدن دستاوردهای انقلاب از نزدیک برای بسیجیان و خانواده‌های ایشان بود. وی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت جهاد تبیین در جامعه، افزود: عده‌ای خودفروخته و بریده از انقلاب به کمک دشمنان انقلاب آمدند تا انقلابی که ابرقدرت‌ها را به زانو در آورده است را ضربه زده و به شیاطین و ابرقدرت‌های در حال افول زر و زور دوباره قدرت دهند که البته موفق نخواهند شد.

مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا ادامه داد: بازدید از مکان‌هایی که دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در آن به نمایش گذاشته شده، مصداق خوبی برای جهاد تبیین است تا بتوان تبلیغات دشمنان انقلاب را خنثی کرد. حجت الاسلام رعایتی با بیان اینکه نمایشگاه هوافضای سپاه می‌تواند گوشه‌ای از دستاوردهای امیدبخش صنعت دفاعی را در معرض عموم قرار دهد،تا مردم از نزدیک شاهد این دستاوردها باشند، خاطرنشان کرد: قدرت پهبادی و موشکی ایران از جمله دستاوردهای اقتدارآفرین انقلاب است که توانسته قدرت بازدارندگی برای کشور به‌دست آورد.

وی تصریح کرد: ایران اسلامی به جایی رسیده است که بزرگترین کشورهای نظامی حاضر به رویارویی نظامی با ایران نیستند چون توان و قدرت موشکی و سیستم دفاعی ایران را می‌دانند که اگر بخواهند اقدامی کنند، هستی خود را از دست می‌دهند‌. مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا با تاکید براینکه هیچ کشوری مقابله نظامی با ایران را ندارد و چنین اتفاقی نخواهد افتاد، خاطرنشان کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب در تخیل هیچ کشوری مقابله نظامی با ایران نمی‌گنجد.

حجت‌الاسلام رعایتی دستاوردهای انقلاب را مایه آرامش و آسایش مردم دانست و گفت: طلاب بسیجی که در همه عرصه‌ها پیشقدم هستند در جهاد تبیین و انعکاس دستاوردهای انقلاب همیشه در عرصه حاضر بوده و به تکلیف خود عمل می‌کنند. وی در پایان یادآور شد: خدای دهه شصت،خدای حال حاضر هم است، در اوایل انقلاب که چیزی نداشتیم و با دست خالی با منافقین داخلی مقابله و در جنگ تحمیلی مقاومت و دفاع کردیم، نصرت الهی شامل حال ایران شد امروز نیز نصرت و یاری خدا با ملت ایران است که به چنین دستاوردهای بزرگ دست پیدا کردیم.

لازم به ذکر است، اعزام خانوادگی ۳۰۰ نفر از مبلغان دینی استان مازندران به غرب کشور در قالب کاروان راهیان نور در راستای گرامیداشت دومین کنگره ملی ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید استان مازندران است. پایان پیام/۸۶۰۴۱/م

دیدگاهتان را بنویسید