خبر خوب| از افتخارآفرینی فرزندان ایران تا چشمان خندان پسربچه فلسطینی

بسته امروزمان پر از افتخار آفرینی از سوی فرزندان ایران زمین است که طلا پشت طلا به ارمغان می‌آورند و به شهدای غزه تقدیم می‌کنند و خبر خوب از پسر بچه فلسطینی که خنده میهمان صورتش شد.

خبر خوب| از افتخارآفرینی فرزندان ایران تا چشمان خندان پسربچه فلسطینی

گروه خبر خوب: زمین چشمِ تماشا شد، امام حسن عسکری (ع) به دنیا آمد. میلاد پدرِ منجی بشریت را محضر حضرت ولی عصر (عج)  و تمام شیعیان تبریک می‌گوییم. بیایید همه‌مان با هم در این روز پر خیر و برکت، پدرِ مهدیِ فاطمه را واسطه کنیم تا برایمان در ظهور آقا پا در میانی کند. در این روزهایی که مردم بی‌گناه فلسطین توسط رژیم کودکش اسرائیلی به شهادت می‌رسند، از امام حسن عسکری (ع)  پیروزی مردم فلسطین و ظهور مهدیِ فاطمه را طلب کنیم. چراکه این پیروزی زمینه ساز ظهور و نابودی اسرائیل خواهد شد و مسئله فلسطین که به کرات در بیانات رهبری به آن اشاره شده رمز گشایش ظهور است. دعایمان پشت خواهران و برداران فلسطینی‌مان تا این عملیات بی‌نظیر و باورنکردنی که مسیر را برای «حرکت به سمت نظم جدید جهانی»، «اتحاد جهان اسلام»، «شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی» و «حرکت به سمت ظهور» فراهم آورده است، به یاری خدا ادامه پیدا کند تا پیروزی حق بر باطل. آمین! 

«الناز دارابیان»بانوی پرتابگر دیسک کشورمان مدال طلای بازهای پاراآسیایی خود را به شهدای غزه تقدیم کرد. * کاروان «فرزندان ایران» یکی پس از دیگری مدال می‌گیرند اولین سکوی خبر خوب امروزمان را اخبار خوش ورزشی فتح کرده است. چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی به صورت رسمی در شهر هانگژو چین برای کاروان ایران آغاز شد و نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند. «سعید حسین‌پور» در بخش کانو پارا قایقرانی مردان مدال طلا کسب کرد. در کایاک زنان سارا عبدالملکی به مدال برنز رسید.   «هاشمیه متقیان» در پرتاب نیزه با رکورد ۲۲.۹۱ متر صاحب مدال طلا شد. زینب مرادی هم با رکورد ۲۲.۱۳ متر به مدال نقره دست یافت. در ماده پرتاب نیزه کلاس F۵۷ امان الله پاپی ملی‌پوش کشورمان حضور داشت و با حریفانی از اندونزی، فلسطین، ویتنام، هند و یمن رقابت کرد. پاپی در این رقابت با ثبت رکورد ۴۹.۲۴ متر، ضمن شکست رکورد این ماده در بازی‌های پاراآسیایی (ارتقای رکورد به میزان ۶۴ سانتیمتر)، عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و چهارمین ورزشکار طلایی ایران در هانگژو لقب گرفت.  الناز دارابیان بانوی پرتابگر دیسک کشورمان  هم در ماده اف ۵۱ و ۵۲ دومین مدال طلای پیاپی بازهای پاراآسیایی را کسب کرد و توانست کمتر از سه ماه با ارتقای رکورد خودش به مدال طلا دست پیدا کند. این بانوی ایرانی مدال طلای خود را به تمام کودکان شهید غزه تقدیم کرد و گفت:« مظلومیت مردم غزه و فلسطین بخصوص کودکانی که در بیمارستان المعدانی به شهادت رسیدند ما را داغدار کرد.» خوش بدرخشید فرزندان ایران زمین.   حال «محمد ابو لولی» خوب است.

دیدگاهتان را بنویسید