فرمانده سپاه کازرون: تفکر بسیج و سپاه برگرفته از نهضت عاشورا و مهدویت است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون گفت: تفکر بسیج و سپاه برگرفته از نهضت عاشورا و مهدویت است و به همین خاطر هیچ قدرتی را یارای مقابله با ایران اسلامی و ملت بزرگ آن نیست.

فرمانده سپاه کازرون: تفکر بسیج و سپاه برگرفته از نهضت عاشورا و مهدویت است

به گزارش نشر پورتال از کازرون، سرهنگ پاسدار حسین حیاتی در جلسه با کارکنان سپاه این شهرستان در سالن جلسات این ناحیه بیان داشت: امروز به برکت تفکر بسیج و سپاه که نشات گرفته از نهضت عاشورا و مهدویت است، هیچ قدرتی در جهان توان ایستادگی و زورگوئی در برابر ملت بزرگ ایران را ندارد.

فرمانده سپاه شهرستان کازرون تاکید کرد: برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی احتیاج به کار جهادی و تلاش در همه عرصه ها داریم.

سرهنگ حیاتی بیان کرد: مقام معظم رهبری گفتمان تولید علم را از سال1378 تا 1388 و گفتمان اقتصادی  را از سال 1388 تاکنون با توجه به  شرائط کشور و نیاز جامعه  نامگذاری نموده اند که نشانگر حساسیت و جدیت رهبر معظم انقلاب در همه موضوع ات و خصوصا موضوعات نیاز مردم است.

فرمانده سپاه شهرستان کازرون تصریح داشت: با توجه به فراگیری و گستردگی سپاه و بسیج به عنوان نیروهای مردمی، این مجموعه باید با ورود آگاهانه به گفتمان‌سازی در جهت تبیین و تشریح بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی پای کار آمده و در روشنگری و بصیرت‌افزایی در جامعه وارد عمل شوند.

وی اظهار داشت: امروز با برکت تفکر بسیج و سپاه که نشات گرفته از نهضت عاشورا و مهدویت است، هیچ قدرتی در جهان توان ایستادگی و زورگوئی در برابر ملت بزرگ ایران را ندارد و به فرمایش مقام معظم رهبری دوران زدن و فرار کردن به اتمام رسیده است.

سرهنگ حیاتی تاکید داشت: اقتدار برای حفظ نظام و جامعه دو بخش دارد که قوت و قدرت در کنار هم معنی می‌دهد، قدرت با سلاح به دست می‌آید، اما قوت، با معنویت به دست می‌آید و امروز اصل و ریشه تقویت بنیه سپاه بر معنویت بنا گذاشته شده است.

وی در ادامه در خصوص اهم برنامه های سپاه و بسیج در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون نکاتی را برای پایوران بیان داشت و در انتها مسئولان قسمت‌ها به بیان دیدگاه‌ها و برنامه‍های خود در ماموریت‌های ابلاغی پرداختند.

پایان پیام/ ف

دیدگاهتان را بنویسید