ملی‌پوش ذوب‌آهن: برای آبرو و اعتبار ذوب آهن می‌جنگیم

بازیکن تیم والیبال‌ نشسته ذوب‌آهن گفت: با اطمینان می‌توان گفت امسال تیم مهر مولانا چالوس با ذوب‌آهن برای کسب عنوان قهرمانی در رقابت است و سعی ما این است که آبروی ذوب‌آهن و اعتبار این باشگاه بزرگ را حفظ کنیم و برای این موضوع می‌جنگیم.

ملی‌پوش ذوب‌آهن: برای آبرو و اعتبار ذوب آهن می‌جنگیم

به گزارش نشر پورتال از اصفهان، پس از انجام قرعه کشی فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال نشسته مردان مشخص شد که تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، پالایش نفت آبادان، شهرداری گنبد، مس شهربابک، مهر مولانا چالوس از ۳۰ آذر در این دوره با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. حسین گلستانی، اسپکر سرعتی‌زن سبزپوشان زاده شهر قم بوده و والیبال نشسته را از سال ۸۶ شروع کرده است؛ ۳ سال در لیگ دسته یک توپ زد؛ برای  اولین‌بار در سال ۸۹ در تیم ذوب‌آهن و لیگ برتر حضور داشته است. وی ۶ سال با تیم ثامن‌الحجج به حضور خود در رقابت‌های حرفه‌ای والیبال نشسته ادامه داد و از سال ۹۰ پیراهن تیم ملی را بر تن می‌کند و ۲ دوره حضور در پاراالمپیک و مسابقات قهرمانی جهان، ۳ دوره شرکت در رقابت‌‌های آسیایی و ۴ دوره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه را در کارنامه دارد. وی در سال ۹۵ به ذوب‌آهن باز می‌گردد و یک‌سال گاندوها را همراهی می‌کند و پس از ۲ فصل دوری امسال مجدداً برای ذوب‌آهن به میدان خواهد رفت.

  حسین گلستانی در گفت‌و‌گویی در ارتباط با عضویتش در تیم ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: امسال با وجود پیشنهادهای خوبی‌ که از نفت آبادان  و مس شهر بابک داشتم قلباً دوست داشتم به تیم ذوب‌آهن باز گردم. وی افزود: ذوب‌آهن یک تیم پرافتخار و ریشه‌دار است که از سال ۸۵ چند دوره قهرمان و نایب‌قهرمان لیگ برتر والیبال نشسته کشور بوده و در دوران سرمربی‌گری رضایی چند قهرمانی جهان را تجربه کرده است. گلستانی تصریح کرد: امسال با پیشنهاد سید محمد هاشمی مدیر تیم والیبال نشسته باشگاه ذوب‌آهن به اصفهان آمدم و بر این باورم که آقایان هاشمی، هادی رضایی و علی کشفی‌ها از ارکان والیبال نشسته کشور هستند؛ به همین دلیل برای حضور در تیم ذوب‌آهن هرگز بحث مالی نکردم. ملی‌پوش تیم والیبال نشسته ذوب‌آهن با بیان اینکه در ورزش حرفه‌ای و لیگ‌های باشگاهی پیش‌بینی سخت است، خاطرنشان کرد: با اطمینان می‌توان گفت امسال تیم مهر مولانا چالوس با ذوب‌آهن برای کسب عنوان قهرمانی در رقابت است و سعی ما این است که آبروی ذوب‌آهن و اعتبار این باشگاه بزرگ را حفظ کنیم و برای این موضوع می‌جنگیم. وی گفت: از مدیران و مسؤولان باشگاه و شرکت سهامی ذوب‌آهن که در همه این سال‌ها از والیبال نشسته و ورزش جانبازان و توان‌یابان حمایت کرده‌اند، نهایت تشکر و قدردانی را دارم. پایان پیام/۶۳۱۳۴/ع

دیدگاهتان را بنویسید