واگذاری زمین برای احداث ۳۰ هزار واحد مسکونی در مناطق محروم البرز

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از واگذاری زمین مورد نیاز برای احداث ۳۰هزار واحد مسکونی در مناطق محروم البرز به قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) خبر داد.

واگذاری زمین برای احداث ۳۰ هزار واحد مسکونی در مناطق محروم البرز

به گزارش نشر پورتال از کرج، احمد افضلی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز، در جلسه قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی(ع)، گفت: در راستای امضای تفاهم نامه همکاری میان قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) کشور و استانداری البرز که در قالب قرارگاه اجتماعی با هدف محرومیت زدایی از محله‌های کم برخوردار استان و توانمند سازی محله‌های محروم بویژه در حوزه‌های آب و راه روستایی و مسکن محرومین انجام شده است، هر یک از دستگاه‌های متولی استان باید نسبت به انجام تعهدات خود اقدام نماید.

وی افزود: بر این اساس در بازه زمانی چهار ماهه اراضی مناسب از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان به منظور احداث مسکن برای قشر محروم استاندر اختیار قرارگاه قرار می‌گیرد.

افضلی خاطر نشان کرد: در حال حاضر مجموعه نیازها و مطالبات مردم استان در محله‌ها و روستاهای محروم البرز شناسایی و احصا شده و به قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) منعکس شده است.

وی افزود: علاوه بر احداث مسکن محرومین، آسفالت و بهسازی راه های روستایی، ساماندهی سیستم آبرسانی به روستاهای استان، آبخیزداری و احیای مراتع، توانمندسازی ۶۶ محله محروم استان در حوزه‌های مختلف نیز مورد توجه است که امید می‌رود در سایه تعامل و‌ همکاری بیش از پیش دستگاه‌های مرتبط اجرایی استان شاهد تحقق اهداف و برنامه‌های قرارگاه در سطح استان باشیم.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید