وزیر کشور: 60 هزار واحد مسکن ملی تا پایان سال تحویل می‌شود

وزیر کشور گفت: وزارت راه و شهرسازی گزارش داده که 60 هزار واحد مسکن ملی در کشور و 900 واحد در هرمزگان تا پایان امسال تحویل خواهد شد و این روند در سال آینده شتاب بیشتری می‌گیرد.

وزیر کشور: 60 هزار واحد مسکن ملی تا پایان سال تحویل می‌شود

به گزارش نشر پورتال از بندرعباس، احمد وحیدی وزیر کشور امروز در بازدید از پروژه مسکن ملی در این شهرستان اظهار کرد: وزارت راه گزارش داده که 60 هزار واحد مسکن ملی را در کشور و 900 واحد در هرمزگان را تا پایان سال تحویل می‌دهد که این روند در سال آینده شتاب بیشتری خواهد گرفت. وی افزود: روش خوبی نیز برای ساخت در نظر گرفته شده که با سرعت خوبی جلو برود که این خواست مردم و دولت است و حمایت دولت بر این است که پروژه‌ها سریع‌تر و با هزینه کمتری به نتیجه برسند.

  وزیر کشور درباره بافت فرسوده بندرعباس نیز بیان داشت: با آقای استاندار صحبت کردیم و چون 45 محله بافت فرسوده در هرمزگان و بندرعباس وجود دارد، ایده‌ای وجود دارد که با مقدار زمینی که از وزارت راه تحویل می‌گیرند، مشکلات این محلات را رفع کنند و آقای بذرپاش وزیر راه و شهرسازی نیز موافقت کردند و باید کار دنبال شود. وحیدی تأکید کرد: با همتی که در استاندار و مجموعه استان وجود دارد، امیدواریم این کار در این دولت به نتیجه برسد. پایان پیام/      

دیدگاهتان را بنویسید