گلایه از مسؤولان مازندران در زمان برپایی نمایشگاه مد و لباس/ بی‌مهری در ایستگاه دهم

مدیر اجرایی نمایشگاه مد و لباس ساری با ابراز گلایه از بی‌مهری مسؤولان مازندران در زمان برپایی نمایشگاه گفت: با وجود اینکه در ۹ استان قبلی مورد استقبال، حمایت و توجه ویژه مسؤولان استانی قرار گرفتیم اما در این دوره، شاهد هیچ‌گونه حمایتی از مسؤولان مازندران نبودیم.

گلایه از مسؤولان مازندران در زمان برپایی نمایشگاه مد و لباس/ بی‌مهری در ایستگاه دهم

به گزارش نشر پورتال از ساری، فاطمه بشیری مدیر اجرایی نمایشگاه مد و لباس ساری در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: دهمین نمایشگاه مد و لباس پوشاک ایرانی ـ اسلامی کشور با حضور برترین برندها و تولیدکنندگان پوشاک عفیفانه در ساری پس از سه روز فعالیت به پایان خواهد رسید. وی افزود: در این نمایشگاه از وجود ۸۵ برند مطرح کشوری بهره بردیم که مورد بی‌مهری مسؤولان مازندران قرار گرفتیم. مدیر اجرایی نمایشگاه مد و لباس ساری، خاطرنشان کرد: نمایشگاه مد و لباس ساری با محوریت حجاب و عفاف برگزار شد که دستگاه‌های ذیربط هیچ‌گونه حمایتی از تولیدکنندگان حاضر در این نمایشگاه نکردند که نارضایتی شرکت‌کنندگان را در پی داشت. بشیری ادامه داد: غرفه‌داران حاضر در این نمایشگاه از تولیدکنندگان برجسته کشور بودند که هر یک دارای کارگاه‌های برزرگ و تولیدات گسترده‌ای در سطح کشور همراه با شعبات متعددی هستند که عمدتا در پی این بی‌مهری‌ها دیگر راغب به حضور در نمایشگاه‌های بعدی در استان مازندران نیستند.

وی تاکید کرد: با وجود اینکه در ۹ استان قبلی مورد استقبال، حمایت و توجه ویژه مسؤولان استانی قرار گرفتیم اما در این دوره شاهد هیچ‌گونه حمایتی از مسؤولان مازندران نبودیم. مدیر اجرائی نمایشگاه مد و لباس ساری، اضافه کرد: تمامی هزینه‌های چند ۱۰ میلیونی اجرایی نمایشگاه‌ها توسط خود تولیدکنندگان تامین می‌شود و تنها درخواست ما از مسؤولان مازندران تنها اطلاع‌رسانی گسترده و نیز مکان مناسب جهت برپایی بود که در هر دو بخش، ضعیف و نامطلوب عمل شد. بشیری تصریح کرد: جدا از جانمایی نامناسب برای این نمایشگاه، مکان برگزاری با توجه به گرمی هوا از کمترین امکانات و تهویه مناسب برخوردار بود. وی افزود: در انتهای بوستان ولایت، دو سالن در اختیار ما قرار داده شد که نه دارای بازدید مناسب، سرمایش لازم و نور کافی بود. مدیر اجرایی نمایشگاه مد و لباس ساری، اعلام کرد: در روز نخست برپایی نمایشگاه در طی بازدید چند تن از مسؤولان، مشکلات موجود را مطرح کردیم و به وعده‌های داده شده، عمل نشد. بشیری عنوان کرد: ما هیچ‌گونه حمایتی از مسؤولان ندیدیم و حتی تلفن‌های آنان نیز به روی ما خاموش است و این رفتار در برابر این حرکت فرهنگی برجسته که نیازمند آن است که دیده شود، شایسته نیست.   وی مطرح کرد: خود بازدیدکنندگان مازندرانی نیز از انتخاب این مکان برای چنین نمایشگاه باک یفیتی ناراضی هستند و عنوان کرده‌اند که اطلاع‌رسانی بسیار ضعیف بوده و به طور تصادفی از آن باخبر شده‌اند. مدیر اجرائی نمایشگاه مد و لباس ساری، گفت: قطعا اگر اطلاع‌رسانی خوبی انجام می‌گرفت، استقبال از نمایشگاه چندین و چند برابر موجود می‌شد و رضایت تولیدکنندگان حداقل در بخش فروش، تامین می‌شد. بشیری متذکر شد: حیف است که بستری اینگونه فراهم شود و تولیدکنندگان برجسته‌ای از نقاط گوناگون کشور نظیر شیراز، قم، تهران، مشهد و حتی مازندران، گرد هم بیایند اما بستر لازم باوجود هماهنگی‌های قبلی، فراهم نشود. پایان پیام/۸۶۰۴۸/م

دیدگاهتان را بنویسید